środa, 26 czerwca 2019

Ogłoszenia duszpasterskie - 2 Niedziela Zwykła Drukuj Email
środa, 20 lutego 2019 22:12

Wtedy Matka Jego powiedziała do sług:

"Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie".”

(J 2, 5)

1. Dziękuję za dalsze ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii, przekazane również na parafialne konto bankowe. Składam podziękowania za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Dzisiaj po Mszach św. odmówimy litanię do św. Andrzeja Boboli.

2. Dziękuję rodzinom, które w tym tygodniu przyjęły błogosławieństwo kolędowe.

3. W tym tygodniu do piątku nie będzie Mszy św.. W piątek Msza św. rano o 18.00. We wtorek o godz. 20.00 spotkanie Rady Parafialnej i Rady Duszpasterskiej w sprawie przygotowań do Misji Świętych i nawiedzenia obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

4. Plan kolędy w tym tygodniu jest następujący:

20.01 – niedziela – od godz. 15.00 – ul. Owocowa

21.01 – poniedziałek – od godz.15.00 - ul. Kolejowa od początku i ul. Poziomkowa

22.01 – wtorek – od godz.15.00 - od końca ul. Akacjowa, ul. Kasztanowa, ul. Wierzbowa

5. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Jest także Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci.

7. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy Św.

8. Odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. Lilianna Szarafińska z Kasprowa. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek, racz jej dać, Panie...

Poprawiony: środa, 20 lutego 2019 22:13