niedziela, 08 grudnia 2019

Statystyka

Odsłon : 1266742

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Ogłoszenia duszpasterskie - XXIII Niedziela Zwykła Drukuj Email
Wpisany przez ks. Krzysztof   
niedziela, 09 września 2018 13:48

 Jezus głosił Ewangelię o królestwie i leczył wszelkie choroby wśród ludu.”

(Mt 4, 23)1. Dzisiaj zbieramy ofiary na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii. Panom Demydzie i Klusce dziękuję za umycie obelisku, figur i schodów przy plebanii. Dziękuję również za posprzątanie kościoła i przygotowanie go na dzisiejszą niedzielę.

2. W poniedziałek Msza św. w języku łacińskim, o godz. 19.00 spotkanie naszego chórku „Boże Echo”, w środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy, a następnie spotkanie kręgu biblijnego. W piątek o 17.00 zbiórka ministrantów, przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę przed Mszami św. będzie katecheza na temat peregrynacji, a po Mszach św. odmówimy litanię do św. Andrzeja Boboli.

3. W piątek po Mszy św. zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i młodzieży do bierzmowania. W sobotę po Mszy św. spotkanie młodzieży do bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Proszę na to spotkanie również rodziców, którzy w najbliższym czasie planują chrzest dziecka.

4. Dzieci do chrztu proszę zgłaszać 2 miesiące przed planowanym terminem.

5. Jest już kalendarz na nowy rok. Można zamawiać intencje mszalne.

6. W dniach 11 i 12 października planujemy pielgrzymkę do Częstochowy. Będzie to okazja do parafialnego „zaproszenia” matki Bożej do naszej wspólnoty. Zapisywać się można do końca września. Koszt zostanie podany później.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Są również czasopisma dla dzieci: Mały Przewodnik Katolicki i Dominik.

8. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

9. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy Św.

 

 

 

I N T E N C J E     M S Z A L N E

 

9 – 16 września 2018

 

 

 

Niedziela

9.09

8.30

Aleksander Jakubczak – 10 roczn. śmierci

11.00

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Chmielewa

Poniedziałek

10.09

18.00

W intencji parafian żywych i zmarłych (łacińska)

Wtorek

11.09

8.30

W intencji parafian żywych i zmarłych

Środa

12.09

18.00

Gwidon Wolnik – od pracowników administracji szkoły podstawowej w Sicienku

Czwartek

13.09

8.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Beaty z okazji urodzin

Piątek

14.09

18.00

Renata Kaus – od koleżanki Grażyny z rodziną

Sobota

15.09

15.30

Z okazji 50. rocznicy ślubu Teresy i Bolesława oraz 25. rocznicy ślubu Katarzyny i Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodzinny

16.30

Goncarzewy

Gwidon Stypczyński – z okazji imienin

18.00

Daniel Derdziński

Niedziela

16.09

8.30

Jadwiga Kaszyńska – 35 roczn. śmierci i zmarli z rodzin Góra, Kaszyńskich, Falba i Nowakowskich

11.00

Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory od mieszkańców Sicienka

 

Zapraszam do wspólnej modlitwy.

Proszę o sprawdzenie poprawności zapisanej intencji.


Poprawiony: niedziela, 09 września 2018 13:50