sobota, 19 października 2019

Statystyka

Odsłon : 1246256

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 
Ogłoszenia duszpasterskie - XVII Niedziela Zwykła Drukuj Email
Wpisany przez ks. Krzysztof   
niedziela, 29 lipca 2018 12:38

 "Ten prawdziwie jest prorokiem, który ma przyjść na świat".

(J 6, 14)1. Nowożeńcom składam podziękowania za kwiaty do naszej świątyni. Dziękuję za inne prace wykonane w kościele i na terenie przykościelnym. Dzisiaj z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach św. zostaną poświęcone pojazdy. Będzie można również złożyć ofiarę na pojazdy dla misjonarzy.

2. Przypominam o przedłużonym terminie zgłoszenia dzieci do I Komunii św. i młodzieży do bierzmowania w przyszłym roku. Proszę, aby zgłoszenia dokonywało obydwoje rodziców wraz ze swoim dzieckiem. Młodzieży przypominam o zeszycie z religii. Do bierzmowania proszę zgłosić młodzież, która będzie uczęszczała do 3 klasy gimnazjum i do 8 klasy szkoły podstawowej.

3. Przypominam, że również w rozpoczynającym się tygodniu nie będzie mnie od poniedziałku do piątku włącznie. W pilnych sprawach duszpasterskich proszę zwracać się do ks. proboszcza w Wierzchucinku lub Samsiecznie.

4. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w drugi piątek miesiąca.

5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i bluźnierstwa.

6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Przed Mszami św. modlitwa za zmarłych, a po Mszy św. o 11.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i Bractwa Szkaplerznego.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Do bieżącego numeru jest dołączony dodatek-ksiażeczka: Modlitwa na każdy dzień; Są również czasopisma dla dzieci: Mały Przewodnik Katolicki i Dominik.

8. Składam serdeczne życzenia wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny i jubileusze.

9. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy Św.

 

 

 

I N T E N C J E    M S Z A L N E

 

29 lipca – 5 sierpnia 2018

 

 

 

Niedziela

29.07

8.30

Rez. † Krzysztof Jarzembski – z okazji imienin

11.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji jubileuszu 45. lat małżeństwa Renaty i Jerzego, z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla jubilatów, dzieci i wnuków

Poniedziałek

30.07

 

Wtorek

31.07

 

 

Środa

1.08

 

 

Czwartek

2.08

 

 

Piątek

3.08

 

 

Sobota

4.08

16.30

Goncarzewy

 

18.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny z okazji 40. rocznicy ślubu Jolanty i Zenona

Niedziela

5.08

8.30

Elżbieta Drzażdżyńska – od syna Władysława z rodziną

11.00

Agnieszka Bała oraz zmarli z rodziny Bała i Matthews

 

Zapraszam do wspólnej modlitwy.

Proszę o sprawdzenie poprawności zapisanej intencji.


 

Poprawiony: niedziela, 29 lipca 2018 12:39