niedziela, 08 grudnia 2019

Statystyka

Odsłon : 1266757

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Ekstremalna Droga Krzyżowa Drukuj Email
Wpisany przez ks. Krzysztof   
poniedziałek, 14 marca 2016 14:58

 

Jak można zapisać się na trasę EDK „Świętych Męczenników” z Osowej Góry do Byszewa (23-24 marca 2018 r)?

 

Zapisu można dokonać na trzy sposoby:

 

1. Nie wiadomo czy zdążymy się zarejestrować więc ta opcja może nie być możliwa: Klikając w link http://www.edk.org.pl/trasa-edk/bydgoszcz-byszewo-235.html znajdziemy się wprost na stronie trasy „Świętych Męczenników”. Należy wypełnić poszczególne pola i zaznaczyć wymagane opcje. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymamy e-maila potwierdzającego rejestrację, na którym mamy dostęp do materiałów trasy (mapki, opis trasy, ślad GPS). W tym celu należy kliknąć w napis „Sprawdź informacje o swoim zgłoszeniu”

 

2. Przysłać zgłoszenie drogą e-mailową na adres parafii: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Należy podać: imię i nazwisko, adres, wiek (opiekun konieczny dla osób niepełnoletnich), nr telefonu. Tą drogą można też otrzymać materiały.

 

3. Zapisu można dokonać również bezpośrednio przed rozpoczęciem Mszy św. rozpoczynającej EDK – 23 marca przed Mszą św. o godz. 23.00 w par św. Maksymiliana na Osowej Górze.

 

 

Zapraszam do przeżycia wspólnej drogi ekstremalnie

ks. Krzysztof

 

 

Poprawiony: środa, 14 marca 2018 14:40