środa, 23 października 2019

Ogłoszenia duszpasterskie - XIV Niedziela Zwykła Drukuj Email
poniedziałek, 06 lipca 2015 10:24

”[...] Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali.”

(2 Kor 12, 9)

1. Dzisiaj po sumie odbędzie się spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

2. W środę zapraszam na Mszę św., a następnie nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Dobiegają końca prace remontowe. Dziękuję za ofiary, które do tej pory wpłynęły na cel remontowy. Szczególne podziękowania kieruję do Radnych naszej gminy, którzy przeznaczyli dofinansowanie remontu w kwocie 30 tys. złotych. Za zaangażowanie i ofiarność składam serdeczne Bóg zapłać. Jednocześnie pragnę poinformować, że umieszczenie w przygotowanym miejscu kapsuły czasu nastąpi po zakończeniu prac remontowych.

4. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: Rodzina – centralne pytanie synodu; Zobaczyć opętania w świetle Ewangelii; Islamski terroryzm u bram; O pielgrzymce papieża Franciszka do Ameryki Południowej; O prześladowaniu zakonów żeńskich przez władze komunistyczne; dla rodziców: co robić, by lepiej przechodzić rodzinne kryzysy? https://www.przewodnik-katolicki.pl/

5. Do sakramentu pokuty i pojednania jest możliwość przystępowania przed każdą Mszą świętą, sprawy biurowe załatwiać można od poniedziałku do piątku po Mszy Św.

6. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze składam serdeczne życzenia obfitości błogosławieństwa Bożego.

7. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość oraz za złożone ofiary.

I N T E N C J E     M S Z A L N E

5 – 12 lipca 2015

† Kazimierz Gaszeński – 14 roczn. śmierci oraz rodzice z obojga stron

Piotr Szalla – 6 roczn. śmierci